Auto.Klaasikeskus
Deco.Klaasikeskus

Teenused äriklientidele

Teadagi, et klaasi parandamine on vahetamisest odavam, sellepärast säästab õigeaegselt parandatud klaas nii raha kui aega. Isegi siis, kui tegemist on kindlustatud klaasiga. Klaasi parandamine võtab vähem aega, ja korraldada on lihtsam kui vahetust, iseäranis, kui juttu on mitmest ühel ajal parandatavast autost. Kui teie käsutuses on üle kümne auto, siis on õigeaegne parandamine ülimalt tõhus.

 

Teie autoklaaside vigastuste tasuta ülevaatamine

Teenuse tellides nimetage sobivaim aeg ja koht, millal võib vaadata maksimaalsel hulgal teie autosid. Meie meister tuleb kohale, vaatab klaasid üle ning koostab vigastuste loetelu kooskõlastades selle teiega. Näiteks, teie autod töötavad iga päev, puhkepäevadel seisavad parklas. Meie meister tuleb laupäeval, koostab vigastuste loetelu ning peale kooskõlastust asub kas parandama või vahetama klaase, mida võib kohe teha või valib teise, teie jaoks sobiva aja.

 

Paigaldamine kohapeal

Vajadusel võime vahetada klaasi teie jaoks sobivas kohas (kui õues, siis sõltub ilmast ja aastaajast). Võtke meiega ühendust ja leppige kokku aeg, meie meister tuleb teie juurde ja vahetab klaasi.

Broneeri aeg autoklaasi parandamiseks / paigaldamiseks

Klaasikeskus Tallinn:
Lennujaama 5, Tallinn
E - R: 9.00 - 18.00
6 33 33 34
555 33 023

Klaasikeskus Narva:
Suur-Aguli 2, Narva
E - R: 9.00 - 18.00
35 25 098
55 52 11 77